6 dan az başvuru                      6-12 arası başvuru      12 ve üstü başvuru

     EL SANATLARI TEKNOLOJİLERİ

Altın ve Gümüş İşlemeciliği
Astragan İşi ve Blonya İğnesi
Basit Nakış İğne Teknikleri
Çeyiz Ürünleri Hazırlama
Dekoratif Ahşap Süsleme
Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama
Dolgu Oyuncak Bebek Yapma
El Yapımı Sabun Üretimi
Elde Türk İşlemeleri
Geleneksel El Nakışları
Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar
İğne Oyası
Oyalar
Takılar
Ahşap Hediyelik Eşya Yapımcısı
Misinalı Takı Yapma
Tel Kırma
Kırkyama
Mutfak Takımları Hazırlama
Pike Dikimi
Salon Takımları Dikimi
Yatak Odası Tekstili Hazırlamak
Yatak Örtüleri Dikimi
Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapımı
Kumaş Boyama

     KÜPÇÜLER KURS MERKEZİ ( TÜRK TELEKOM BİNASI YANI )

Yaş Pasta Yapımı (Pazartesi,Salı,Çarşamba 10.00/14.00)
Aşçı Çırağı ( Pazartesi,Salı,Çarşamba 14.00/17.30)
Aşçı Çırağı ( Cumartesi-Pazar 14.00/17.30)
Okul Öncesi Çocuk Eğitimi Sınıfı- Hafta İçi (5-6 Yaş 08.30-13.00) Not: 5-6 Yaş arası çocuklar başvurabilir.
Okul Öncesi Çocuk Eğitimi Sınıfı - Hafta İçi (3-4 Yaş 13.00-17.30) Not:3-4 Yaş arası çocuklar başvurabilir.
Giyim( Hafta içi sabah 08.30-12.30 )
Giyim( Hafta içi öğlen 13.00-17.30 )
El Sanatları/Nakış ( Hafta içi sabah 08.30/12.30)
El Sanatları/Nakış ( Hafta içi öğlen 13.00/17.30)
Filografi
Ebru
Ev Tekstili ve Mefruşat(Hafta içi her gün 13.00/17.30 )
Okul Öncesi Çocuk Eğitimi Sınıfı -Hafta Sonu (5-6 Yaş 09.00-15.00)Not:5-6 Yaş arası çocuklar başvurabilir.
Pastacı Çırağı ( Hafta İçi )
Pastacı Çırağı ( Hafta Sonu)
Aşçı Yardımcısı ( Hafta İçi )
Yaş Pasta Yapımı (Hafta sonu)
İğne Oyası ( hafta içi öğlen 13.00 - 17.00 )

     SAKARBABA KURS MERKEZİ ( ERENLER SAĞLIK OCAĞI KARŞISI )

Giyim( Hafta içi sabah 09.00/13.00 )
Giyim( Hafta içi öğlen 13.00/17.30 )
El Sanatları / Nakış ( Hafta içi sabah 08.30/13.00 )
El Sanatları/Nakış ( Hafta içi öğlen 13.00/17.30 )
Kuaförlük ve Cilt Bakımı ( Hafta içi sabah 08.30-13.00 / Hafta sonu 09.00- 17.00 )
Kuaförlük ve Cilt Bakımı ( Hafta içi öğlen 13.30-18.30/ Hafta sonu 09.00-17.00 )
Okul Öncesi Çocuk Eğitimi Sınıfı - Hafta İçi (5-6 Yaş 08.30-12.30) Not:5-6 Yaş arası çocuklar başvurabilir.
Okul Öncesi Çocuk Eğitimi Sınıfı - Hafta İçi (3-4 Yaş 13.00-17.30) Not:3-4 Yaş arası çocuklar başvurabilir.
Okul Öncesi Çocuk Eğitimi Sınıfı -Hafta Sonu (5-6 Yaş 09.00-15.00)Not:5-6 Yaş arası çocuklar başvurabilir.
İğne Oyası (Hafta içi öğlen 13.00/17.00 )

     MESLEKİ EĞİTİM ( AFA KÜLTÜR MERKEZİ )

Seramik Biçimlendirme
Yağlı Boya
Uygulamalı Tiyatro
Resim Sanat Eğitimi
Ebru
Fotoğrafçılık
Halk Oyunları
Latin Dansları
Plates ( Salı,Perşembe 10.30)
Step- Aerobik ( Pazartesi-Cuma 10.30 )
Plates ( Salı,Perşembe 14.45)
Step-Aerobik ( Salı-Perşembe 15.00 )
Plates ( Salı,Perşembe 18.45)
Step- Aerobik ( Salı,Perşembe 18.00)

     MÜZİK KURSLARI ( AFA KÜLTÜR MERKEZİ )

Gitar Eğitimi ( Popüler Gitar- Pazartesi,Perşembe 17.30/21.00 )
Bağlama Eğitimi Hafta İçi Öğleden Sonra (15.00-21.00 )
Bağlama Eğitimi Hafta İçi Sabah (10.00-14.00 )
Piyano ( Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma 14.00-18.00 )
Org Eğitimi
Ses Eğitimi
Kemençe Eğitimi
Kudüm Eğitimi
Darbuka Eğitimi
Bendir Eğitimi
Asma Davul Eğitimi
Yan Flüt Eğitimi ( Batı Müziği )
Ud Eğitimi
Pantomim
Güzel Sanatlara Hazırlık ( Müzik )
Ney(Hafta içi her gün 18.00/20.00 )
Keman
Bağlama Eğitimi Hafta Sonu (13.00-17.00 )
Zurna Eğitimi
Tulum Eğitimi
Boru-Trampet Takımı Eğitimi
Semazen Eğitimi
Akordeon

     MENTAL MATEMATİK ( ZİHİNSEL MATEMATİK 6 - 12 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİN)

Mental Matematik (Şubat ayı itibariyle başlayacaktır. Pazartesi 16.00 - Erenler Sağlık Ocağı Karşısı Sakarbaba Kurs Merkezi)
Mental Matematik (Şubat ayı itibariyle başlayacaktır.Salı 10.00 - Erenler Sağ. Oca. Kar. Sakarbaba Kurs Merkezi)
Mental Matematik (Şubat ayı itibariyle başlayacaktır. Salı 17.30 - Erenler Sağ. Oca. Kar. Sakarbaba Kurs Merkezi)
Mental Matematik (Şubat ayı itibariyle başlayacaktır. Perşembe 10.00 - Erenler Sağ. Oca. Kar. Sakarbaba Kurs Merkezi)
Mental Matematik (Şubat ayı itibariyle başlayacaktır. Perşembe 17.30 - Erenler Sağ. Oca. Kar. Sakarbaba Kurs Merkezi)
Mental Matematik (Şubat ayı itibariyle Cuma Ana Sınıfı ve 6 Yaş 16.00 - Erenler Sağ. Oca. Kar. Sakarbaba Kurs Merkezi)
Mental Matematik (Şubat ayı itibariyle Cuma Ana Sınıfı ve 6 Yaş 17.30 - Erenler Sağ. Oca. Kar. Sakarbaba Kurs Merkezi)
Mental Matematik ( Şubat ayı itibariyle başlayacaktır- Salı 16.00 - Erenler Sağ. Oca. Kar.Sakarbaba Kurs Merkezi)
Mental Matematik ( Şubat ayı itibariyle başlayacaktır- Çarşamba 16.00 - Erenler Sağ. Oca. Kar.Sakarbaba Kurs Merkezi)
Mental Matematik ( Şubat ayı itibariyle başlayacaktır- Perşembe 16.00 - Erenler Sağ. Oca. Kar.Sakarbaba Kurs Merkezi)
Mental Matematik ( Nisan ayı itibariyle başlayacaktır- C.tesi - Erenler Sağ. Oca. Kar.Sakarbaba Kurs Merkezi)
Mental Matematik ( Nisan ayı itibariyle başlayacaktır- Pazar - Erenler Sağ. Oca. Kar.Sakarbaba Kurs Merkezi)

     ECDL ( AVRUPA BİRLİĞİ BİLGİSAYAR YETKİNLİK SERTİFİKASI )

Temel Yetkinlik Kartı ( İlk Kademe )
İleriki Yetkinlik Kartı ( İkinci Kademe )
İleri Seviye Test ( İkinci Kademe )
ECDL CAD ( Üçüncü Kademe )
ECDL Webstarter ( Üçüncü Kademe )
ECDL ImageMaker ( Üçüncü Kademe )

     AÇIK LİSE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK DESTEKLEYİCİ KURSLAR

9.Sınıflar İçin Fizik ( Hafta İçi )
9.Sınıflar İçin Fizik ( Hafta Sonu )
9.Sınıflar İçin Kimya ( Hafta İçi )
9.Sınıflar İçin Kimya ( Hafta Sonu )
9. Sınıflar İçin Matematik - Geometri ( Hafta İçi )
9. Sınıflar İçin Matematik - Geometri ( Hafta Sonu )
9. Sınıflar İçin Edebiyat- Dil ve Anlatım ( Hafta İçi )
9. Sınıflar İçin Edebiyat - Dil ve Anlatım ( Hafta Sonu )
9. Sınıflar İçin Tarih- Coğrafya ( Hafta Sonu )
9. Sınıflar İçin Tarih- Coğrafya ( Hafta İçi )
10. Sınıflar İçin Fizik ( Hafta İçi )
10. Sınıflar İçin Fizik ( Hafta Sonu )
10.Sınıflar İçin Kimya (Hafta İçi)
10.Sınıflar İçin Kimya ( Hafta Sonu )
10. Sınıflar İçin Matematik - Geometri ( Hafta İçi )
10. Sınıflar İçin Matematik - Geometri( Hafta Sonu)
10.Sınıflar İçin Edebiyat Dil ve Anlatım ( Hafta İçi )
10.Sınıflar İçin Edebiyat - Dil ve Anlatım ( Hafta Sonu )
10.Sınıflar Tarih-Coğrafya ( Hafta İçi )
10.Sınıflar İçin Tarih-Coğrafya ( Hafta Sonu )
11. Sınıflar İçin Fizik ( Hafta İçi )
11.Sınıflar İçin Fizik ( Hafta Sonu )
11.Sınıflar İçin Kimya ( Hafta İçi )
11.Sınıflar İçin Kimya (Hafta Sonu )
11.Sınıflar İçin Matematik - Geometri ( Hafta İçi )
11.Sınıflar İçin Matematik- Geometri ( Hafta Sonu )
11.Sınıflar İçin Edebiyat Dil ve Anlatım ( Hafta İçi )
11. Sınıflar İçin Edebiyat- Dil ve Anlatım ( Hafta Sonu)
11.Sınıflar İçin Tarih-Coğrafya ( Hafta İçi )
11.Sınıflar İçin Tarih-Coğrafya ( Hafta Sonu )

     KİŞİSEL EĞİTİM - KİŞİSEL GELİŞİM

Okuma Yazma II.Kademe Seviye Tespit Sınavı
Okuma Yazma II.Kademe
Okuma Yazma I.Kademe Seviye Tespit Sınavı
Okuma Yazma I.Kademe
Özel Eğitimli Bireylere Yaklaşım
Evlilik Öncesi Eğitim
Ev ve Kurum Temizliği
İşletmelerde Hijyen
İlk Yardım
İletişim Yöntem ve Teknikleri
Diksiyon ( Cumartesi- Pazar 13.00/18.00 )
İşaret Dili
Etkili ve Hızlı Okuma
Açık Öğretim Fakültesine Yönelik Destekleyici Kurs
Kuran-ı Kerim Okuma ( Hafta Sonu)
Kuran-ı Kerim Okuma ( Hafta İçi - 18.00/20.30 )
Üniversiteye Hazırlık ( YGS )2014-2015 Yılı YGS Ön Başvurusu ( Ekim - 2014 ' te açılacaktır.)
YDS ( Yabancı Dil Sınavı )

     MESLEKİ EĞİTİM - 1

Adli Takip Elemanı
Arıcılık
CNC Tezgahları ve Programlama
Çağrı Merkezi Elemanı
Hasta Kabul İşlemleri(Haftaiçi-Sabah 09.00-13.00)
Hasta Kabul İşlemleri (Haftaiçi-Akşam 18.00-21.00 )
Hasta Kabul İşlemleri(Cumartesi - Pazar 14.00-20.00)
Hasta ve Yaşlı Refakatçisi
Hukuk Sekreterliği ( Hafta içi her gün 18.00/20.30 )
İşaret Dili - Öğretici-Tercüman Eğitimi
Emlak Danışmanlığı ( Cuma,Cumartesi,Pazar 17.00-21.00 )
Halkla İlişkiler Elemanı
Hasta Kabul İşlemleri(Haftaiçi-Öğle 13.30-17.30)
Evde Çocuk Bakımı

     MESLEKİ EĞİTİM - 2

Sekreterlik
Türk Halk Oyunları Yöre Oyunları Öğreticisi
Yönetici Asistanı
Ahşap Şekillendirmeci
Bilgisayar Destekli Mobilya Tasarımcısı
Ahşap CNC Makine Operatörü
Ahşap Doğrama CNC Operatörü
Ayakkabı El Montajcısı
Ayakkabı Montajcısı
Aşıcı
Budamacı
Olta Donanımı ve Avcılığı
Serpme Avı Donanımı ve Avcılığı
Uzatma Ağı Donanımı ve Avcılığı
Mekan Süslemecisi
İş Makineleri Operatörlüğü Kazıma ve Yükleme ( Ekskavatör Kursu - Hafta Sonu )
İş Makineleri Operatörlüğü ( Biçer Döver )
İş Makineleri Operatörlüğü ( Zemin Delgi ( Delik Delme ve Sondaj ) Makinesi)
İş Makineleri Operatörlüğü ( Kazıma ve Yükleme ( Yükleyici ( Loder ) İş Makinesi )
İş Makineleri Operatörlüğü ( Kazıma ve Yükleme ( Kanal Kazıyıcı ( Beko Loder ) İş Makinesi )
İş Makineleri Operatörlüğü ( Kaldırma ve Yükleme ( Forklift ) İş Makinesi
İş Makineleri Operatörlüğü ( Kaldırma ve Yükleme ( Vinç ) İş Makinesi
Plastik Model Uçak Yapımı
Et Ürünleri İşlemeciliği ( Kurban Kesim )

     DİL EĞİTİMLERİ

Almanca İlk Kademe ( Cumartesi- Pazar 13.00/16.00 )
Almanca Orta Kademe ( Cumartesi-Pazar 13.00/16.00 )
Arapça (İlk Kademe) (Haftaiçi - Öğle)
Arapça (İlk Kademe) (Haftaiçi - Akşam)
Arapça İlk Kademe (Cumartesi - Pazar 13.00/16.00)
Arapça (Orta Kademe)
İngilizce İlk Kademe (Cumartesi - Pazar 16.00/19.00)
İngilizce - İlk Kademe ( Hafta içi -Salı/ Perşembe 18.00-21.00 )
İtalyanca (İlk Kademe)
Japonca (İlk Kademe)
Osmanlı Türkçesi İmlâsı I.Kademe (Hafta Sonu )
Osmanlı Türkçesi İmlâsı I.Kademe (Hafta İçi )
Fransızca İlk Kademe ( Pazartesi - Perşembe 18.00 - 20.30 )
Osmanlıca Kolay Metinler
İngilizce Orta Kademe ( Cumartesi - Pazar 14.00-18.00 )
Rusça
Yabancılar İçin Türkçe Kursu ( Hafta içi her gün 12.00/16.00 )
A.Ö.F. Yönelik Arapça Kursu
Yabancılar İçin İngilizce Kursu
Boşnakça
Gürcüce
İngilizce İlk Kademe ( Pazartesi - Cuma 18.00-21.00 )
İngilizce Orta Kademe (Salı- Perşembe- 18.00/20.30 )
İspanyolca

     GİYİM - ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

Stilist Eğitimi
Kadın Üst Giysileri Dikimi
Erkek Dış Giysileri Dikimi
Çocuk Üst Giysileri Dikimi -1
Manken ( Zerafet Kursu )
Kadın Üst Giysileri Dikimi ( Hafta Sonu - 09.00/15.00 )

     GÖSTERİ SANATLARI EĞİTİMLERİ

Latin Dansları
Uygulamalı Tiyatro
Salon Dansları

     BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMLERİ

Bilgisayar Desteli Reklam Tasarım
Bilgisayar Kullanımı Kursu (Haftaiçi - Sabah 10.00/13.00)
Bilgisayar Kullanımı Kursu (Haftaiçi - Akşam 18.00/20.30)
Bilgisayar Kullanımı Kursu (Haftasonu -09.00/12.00)
Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme
İnternet Programcılığı
İki Boyutlu Çizim - Autocad ( Cumartesi- Pazar 13.00/16.00 )
Üç Boyutlu Çizim - Solidworks ( Cumartesi - Pazar 13.00-16.00 )
Web Tasarımcısı ( Hafta içi her gün 18.00-20.30 )
Muhasebe Bilgisayar - Zirve Destekli ( Hafta içi üç gün 18.00-20.30 )
Muhasebe( Bilgisayar - Vega Programlı Sertifikalı )
Hızlı Klavye Kullanımı ( F Klavye Kullanımı Adliye Sınavları İçin- Cumartesi,Pazar 13.00/16.00)
Grafik Ve Animasyon Tabanlı Web Sayfası Hazırlama
Grafik Tasarım ( Reklam,Corel Draw )
Bilgisayar Kullanımı Kursu (Haftaiçi - Öğle 13.30/16.30)

      RESİM EĞİTİMLERİ

Guaj Boya Resim
Resim Sanat Eğitimi ( Hafta içi 09.30/13.30 )
Yağlı Boya Resim
Güzel Sanatlar Fakültesine Hazırlık
Sulu Boya Resim
Alçı Rölyef
Kumlama Tekniği İle Resim
Güzel Sanatlar Lisesine Hazırlık

     SPOR EĞİTİMLERİ

Basketbol (12-20 Yaş)
Kıck - Boks
Futbol
Güreş
Satranç (7-11 Yaş)(Haftaiçi)
Satranç (7-11 Yaş)(Haftasonu)
Voleybol (11-20 Yaş)(Haftasonu)
Karete (7-15 Yaş Erkekler için)
Avcı Eğitimi
Kano Eğitimi
Yüzme - Bayanlara Yönelik (Çarşamba - Cuma 10.00-11.00 Kentpark Olimpik Yüzme Havuzu .)
Atletizm
Masa Tenisi
Karete ( 7-15 Yaş Kızlar için )
Karete ( 15 Yaş Bayanlar için )
Yüzme - Bayanlara Yönelik (Salı-Perşembe 20.00/21.00 arası Kentpark Olp. Yüzme Havuzu)
Yüzme - Erkeklere Yönelik (Çarşamba-Cuma 19.00/20.00 Kent Park Olimpik Yüzme Havuzu.)

     AİLE EĞİTİMİ

Aile Eğitimi (0-3 Yaş)
Aile Eğitimi (3-6 Yaş)
Aile Eğitimi (7-11 Yaş)
Aile Eğitimi (12-18 Yaş)
Baba Destek Eğitimi(6-11 Yaş) (Haftaiçi)

     GÜZELLİK ve SAÇ BAKIMI

Masör - Masöz
Epilasyon - Depilasyon
Manikür - Pedikür Teknikleri
Kese ve Köpük Masörü
SPA Personel Eğitimi
SPA Yöneticisi

     TESİSAT TEKNOLOJİLERİ

Gazaltı _ MigMag_ Kaynağı
Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi ( Cumartesi - Pazar 10.00- 14.00 )
Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi ( Cumartesi - Pazar 10.00/14.00 )
Sıhhi Tesisat Çizim Elamanı
Isı ve Ses Yalıtımcısı
Geçici Ustalık Yetki Belgeli Betonarme Demir,Kalıpçılık ve Çatıcılık Eğitimi
Geçici Ustalık Yetki Belgeli Boyacı Eğitimi
Geçici Ustalık Yetki Belgeli Sıvacı Eğitimi
Geçici Ustalık Yetki Belgeli Yapı Yalıtımcılığı Eğitimi
Geçici Ustalık Yetki Belgeli Kaynakçılık Eğitimi

     SERAMİK ve CAM TEKNOLOJİSİ

Cam Süs Eşya Yapımı
Çini İşlemeci
El Dekorcu
Cam El Dekorcu
Kesme Dekorcu
Kumlamacı
Boyacı - Çini İşlemeci
Tahrirci - Çinici İşlemeci
Vitraycı
Mandrel İle Cam Boncuk Yapımı
Plastik Çamur ile Alçı Şekillendirme
Su Bazlı Boya
Sentetik Boya
Sır Altı Çini Uygulama




Yukarı Çık